Mängd av Häll i Låt bli myran stol auktion hyresvärd Tendera volleyboll
ARNE JACOBSEN, stolar, 3 st, "Myran", Fritz Hansen, 1950-/60-tal. - Bukowskis
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, "Myran", Fritz Hansen, daterade 1973. - Bukowskis
Det finns fler Myran på jorden än danskar! – Retro Lotta
Designstolar Myran Fritz Hansen, Hjo, Klaravik auktioner
Myran stolen - klassikern av Arne Jacobsen - Möbeljakt
Arne Jacobsen, stolar 4 st "Myran" för Fritz Hansen 1900-talets senare del. - Bukowskis
Arne Jacobsen ´´Myran´´ stolar - Stockholms Auktionsverk
Stolar, 6 st. Myran, design: Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Fritz Hansen, Danmark, 2007. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8004
Arne Jacobsen, stolar 4 st "Myran" för Fritz Hansen sent 1900-tal. - Bukowskis