Home

tejp kalv Grav martina sáblíková kolikáta je ve světovém poháru 2016 smal PM kattunge

Martina Sáblíková dnes ᐈ kdy jede, program závodů 2024 živě ✔️ | BetArena.cz

Sáblíková se po potížích se zády vrátila třetím místem a upevnila si vedení  ve Světovém poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková se po potížích se zády vrátila třetím místem a upevnila si vedení ve Světovém poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková už je v Japonsku, chce se aklimatizovat na start Světového poháru  - iDNES.cz
Sáblíková už je v Japonsku, chce se aklimatizovat na start Světového poháru - iDNES.cz

Tři poslední roky a dost, říká Sáblíková. Ve čtyřiceti už jezdit nebudu -  iDNES.cz
Tři poslední roky a dost, říká Sáblíková. Ve čtyřiceti už jezdit nebudu - iDNES.cz

Skvělá Sáblíková už zase vyhrává! Ovládla první závod po zranění | iSport.cz

Výsledky MS v rychlobruslení 2023: Sáblíková dvakrát třetí | iSport.cz

Martina Sáblíková – Wikipedie

Sáblíková vs. historie. Statistiky rychlobruslařky hlídá trenér Novák -  iDNES.cz
Sáblíková vs. historie. Statistiky rychlobruslařky hlídá trenér Novák - iDNES.cz

Martina Sáblíková si v závodě na 3000 metrů na Světovém poháru v Pekingu  dojela pro druhé místo | stars24.cz
Martina Sáblíková si v závodě na 3000 metrů na Světovém poháru v Pekingu dojela pro druhé místo | stars24.cz

Sáblíková už zase vítězí. Po čtyřech letech ovládla "pětku" ve Světovém  poháru - Aktuálně.cz
Sáblíková už zase vítězí. Po čtyřech letech ovládla "pětku" ve Světovém poháru - Aktuálně.cz

Sáblíková zahájila Světový pohár 13. místem na patnáctistovce | iSport.cz

Rychlobruslařka Sáblíková má na dosah třinácté celkové vítězství ve Světovém  poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková má na dosah třinácté celkové vítězství ve Světovém poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Chci jim ještě ukázat, že mezi ně patřím. Rychlobruslení je moje druhá  rodina,' říká Sáblíková | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Chci jim ještě ukázat, že mezi ně patřím. Rychlobruslení je moje druhá rodina,' říká Sáblíková | Ostatní sporty | Lidovky.cz

První triumf ve Světovém poháru od února 2020. Sáblíková vyhrála závod na  5000 metrů ve Stavangeru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První triumf ve Světovém poháru od února 2020. Sáblíková vyhrála závod na 5000 metrů ve Stavangeru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rychlobruslařka Sáblíková dojela ve finále Světového poháru druhá v závodě  na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková dojela ve finále Světového poháru druhá v závodě na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková může odstartovat Světový pohár v Minsku jubilejní padesátou  výhrou | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Sáblíková může odstartovat Světový pohár v Minsku jubilejní padesátou výhrou | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Skvělá Sáblíková! Potřinácté ovládla Světový pohár na dlouhých tratích |  iSport.cz
Skvělá Sáblíková! Potřinácté ovládla Světový pohár na dlouhých tratích | iSport.cz

Sáblíková zvládla klíčový boj o start na hrách v Pekingu na pětce -  Aktuálně.cz